Díky moc a na viděnou!

Po niespełna 12 latach prowadzenia knajpki przy Żydowskiej 26 w Poznaniu, mówimy dzięki i do zobaczenia! Z końcem kwietnia wstrzymujemy działalność. Po tylu latach ciągłej, ciężkiej pracy chcemy wrzucić trochę na luz, odpocząć, zadbać o własne zdrowie, pojechać na pierwszy od dawna urlop, po prostu zrobić to, co robią normalni ludzie.

Przez tych 12 lat udało nam się stworzyć miejsce, do którego chętnie wracaliście, w którym zawsze można było smacznie zjeść, napić się prawdziwego czeskiego piwa, zorganizować zarówno kameralne spotkanie biznesowe jak i kilkudziesięcioosobowe przyjęcie weselne. Udało nam się stworzyć miejsce, które swą gościnnością i ciepłem przyciągało Was, dając chwile wytchnienia od problemów życia codziennego. Przez 12 lat, aż do ostatniego dnia, ostatniego wydanego talerza czy nalanego kufla piwa, staraliśmy się trzymać poziom i jakość, dbając o to, by wszystko zawsze się dopełniało. Jak wielu z Was wspominało, wydane ostatnie dania smakowały identycznie jak te, spróbowane ponad 10 lat temu. I z tego powodu czujemy się dumni oraz spełnieni. Czujemy, że naszą pracę robiliśmy dobrze.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone 12 lat, dziękujemy za wszelkie pochwały, uwagi i sugestie. Dziękujemy za każdą zamówione danie, kufel piwa czy kieliszek morawskiego wina. Dziękujemy, że przez ponad dekadę, tworzyliście to miejsce z nami. Dziękujemy również, że pomagaliście nam w okresie pandemii, zamawiając nasze smakołyki w dostawie.

Mówimy do zobaczenia, bo może kiedyś jeszcze się spotkamy. Może niekoniecznie w Českiej, a innym miejscu na które mamy plan. Tymczasem wszystkiego dobrego dla Was wszystkich, zdrowia, spokoju i szczęścia.

Na viděnou!

Comments are closed